Оголошення щодо проведення конкурсу на заміщення вакантних посад спеціалістів Товстенської селищної ради

Дата: 27.06.2019 09:08

ОГОЛОШЕННЯ

щодо проведення конкурсу на заміщення вакантних посад спеціаліста-бухгалтера та спеціаліста (інженера з комп'ютерних систем) Товстенської селищної ради

Відповідно до Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування, постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців” із змінами, розпорядженням селищного голови Товстенської селищної ради від 27 червня 2019 року року №112, Товстенська селищна рада  (смт Товсте вул.Українська,84, тел.3-52-48) оголошує конкурс на заміщення  вакантних  посади спеціаліста-бухгалтера спеціаліста (інженера з комп'ютерних систем) Товстенської селищної ради.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою Товстенської  селищної  ради.

Основні вимоги до кандидатів:

• Вища освіта не нижче ступеня магістра,спеціаліста, вільне володіння державною мовою.

• навички роботи на комп’ютері.

Особи,   які  бажають  взяти  участь  у  конкурсі,  подають  на  ім’я голови конкурсної комісії Товстенької селищної ради такі документи:

• заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування та її проходження;

• заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

• дві фотокартки розміром 4х6 см;

• копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

• декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про  запобігання  корупції» ( заповнену в  електронному вигляді на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції);

• копії 1 та 2 сторінок паспорта громадянина України.

• копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

• копію посвідчення про наявність пільг (при наявності)

Документи подавати в Товстенську селищну раду протягом 30 днів  з часу опублікування оголошення.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень надається за телефоном 3-52-48.