17 Квітня, 2024 р., 09:00
Сьогодні минає перша річниця з дня загибелі Героя України, одного з її найкращих Синів, мужнього Воїна, старшого солдата, старшого стрільця 1-го єгерського відділення 2-го єгерського взводу 5-ої єгерської роти 2-го єгерського батальйону в/ч А4056 - ГУРМУСА Богдана Івановича, який поклав життя, захищаючи свою Батьківщину.  Богдан був щирим, доброзичливим, працелюбним, відкритим у спілкуванні, завжди готовим підтримати та прийти на допомогу. Понад усе любив свій рідний край та українську землю. Ніколи не цурався будь-якої роботи та не боявся труднощів. Мріяв про Перемогу і наближав її з усіх сил. Саме таким він залишиться в нашій пам’яті.  Загинув 17 квітня 2023 року, внаслідок мінно-вибухової травми, несумісної з життям, виконуючи бойове завдання по захисту Батьківщини в районі населеного пункту Павлівка Донецької області. Поховали Героя 27 квітня 2023 року в селі Кошилівці з усіма належними Захиснику почестями. Указом Президента від 24 серпня 2023 року № 517/2023 «Про відзначення державними нагородами України» за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку Гурмуса Богдана Івановича нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).
09 Квітня, 2024 р., 10:09
О, будь ти проклята всіма, ота війна,  Що ти про смерть Олега сповістила. Біль матері... Страшний, нестерпний біль. Він не дає ні дихати, ні жити. Світлана Леськів
28 Березня, 2024 р., 11:00
Міністерством у справах ветеранів України до Порядку та умов надання безоплатної психологічної допомоги особам, які звільняються або звільнені з військової служби, з числа ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членам сімей таких осіб, постраждалим учасникам Революції Гідності та членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни і членам сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України відповідно до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, затверджених постановою Кабінету Міністрів України 29 листопада 2022 року № 1338 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 04 грудня 2023 року № 1270) (далі – Порядок та умови) (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1338-2022-%D0%BF#Text) розроблено покрокову інструкцію (інформаційну рамку) щодо подання заяви в електронній формі для отримання послуги реєстрації в Реєстрі суб’єктів надання послуг із психологічної допомоги для ветеранів і членів їх сімей (далі – Реєстр) (додається).
20 Березня, 2024 р., 08:42
Представництво UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, засвідчує свою повагу та має честь звернутися до Вас із наступним.
15 Березня, 2024 р., 15:04
На сьогодні місцеві підрозділи Тернопільського обласного центру зайнятості пропонують шукачам роботи більше 1,3 тис. вакансій від роботодавців регіону. З них, кожна п’ята - із заробітною платою вищою від середньої по області.
15 Березня, 2024 р., 14:57
Відповідно до п.п. «б» п. 176.2 ст. 176 розд. IV та п.п. 49.18.2 п. 49.18 ст. 49 розд. ІІ Податкового кодексу України (далі – ПКУ), особи, які відповідно до ПКУ мають статус податкових агентів, зобов’язані подавати протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску, до контролюючого органу за основним місцем обліку.
15 Березня, 2024 р., 14:50
У зв’язку із розширенням мережі відокремлених пунктів реєстрації користувачів (далі – ВПР) Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Державної податкової служби України (далі – КНЕДП ДПС), раді повідомити, що електронні довірчі послуги доступні додатково ще у двох державних податкових інспекціях Тернопільської області: Кременецькій ДПІ та Чортківській ДПІ.
15 Березня, 2024 р., 11:54
Абзацами першим та другим п. 295.1 ст. 295 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) встановлено, що платники єдиного податку першої і другої груп сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця.
14 Березня, 2024 р., 14:59
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23 лютого 2024 року № 185 “Про індексацію пенсійних і страхових виплат та додаткових заходів щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2024 році” з 01 березня 2024 року збільшено мінімальні розміри пенсійних виплат для окремих категорій громадян.