ПРОДАНИК  ІВАН  ВАСИЛЬОВИЧ

Товстенський селищний голова

Народився 15 травня 1979 року в смт Товсте Заліщицького району Тернопільської області.

• В 2001 році закінчив Тернопільський державний  педагогічний університет імені Володимира Гнатюка  і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Історія» та здобув кваліфікацію вчителя історії.
  • У 2001-2002 роках працював вчителем історії в загальноосвітній школі І-ІІІ ст. смт Товсте.
  • 2004-2006 роки - торговий представник ТзОВ «Ровекс».
  • В 2007-2015 роках працював головним спеціалістом відділу у справах молоді і спорту Заліщицької районної державної адміністрації Тернопільської області
  • На виборах депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року обраний Товстенським селищним головою,
  • 12 листопада 2015 року вступив на посаду.
  • На перших місцевих виборах Товстенської селищної об’єднаної територіальної громади 29 квітня 2018 року обраний Товстенским селищним головою.
  • 15 травня 2018 року вступив на посаду.
  • На виборах депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 року обраний Товстенским селищним головою.
  • 17 грудня 2020 року вступив на посаду.

Контактний телефон: 097-839-58-47, е-mail: tovste@tovstenska-gromada.gov.ua