Новини Центру зайнятості

08 Квітня, 2024 р., 11:54
Заліщицький відділ Чортківської філії Тернопільського ОЦЗ
04 Квітня, 2024 р., 17:14
Роботодавцям Тернопільщини збільшили розміри компенсацій!
15 Березня, 2024 р., 15:04
На сьогодні місцеві підрозділи Тернопільського обласного центру зайнятості пропонують шукачам роботи більше 1,3 тис. вакансій від роботодавців регіону. З них, кожна п’ята - із заробітною платою вищою від середньої по області.
08 Березня, 2024 р., 12:01
На Тернопіллі шукають роботу 175 осіб з інвалідністю. Роботодавці, які їх працевлаштують, отримають компенсації!
23 Лютого, 2024 р., 16:16
За І-й місяць 2024 року 12 учасників бойових дій з Тернопільщини вже знайшли роботу, 10 – отримали гранти на бізнес для ветеранів та їх подружжя
13 Лютого, 2024 р., 10:56
Отримай ваучер для оплати навчання на електромонтера!
13 Лютого, 2024 р., 10:56
Як ветерану з Тернопільщини отримати грант на власну справу?   З квітня минулого року діє програма «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей», яка  реалізується службою зайнятості в рамках урядового проєкту «єРобота». Ця програма  спрямована на розбудову ветеранського бізнесу в Україні та створення нових робочих місць. Отримати грант можуть громадяни України з числа учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та їх подружжя. На реалізацію бізнес-ідеї в межах проєкту можна отримати до 1 млн гривень.  Розмір гранту залежить від кількості створених робочих місць: