Протидія торгівлі людьми

19 Жовтня, 2023 р., 19:44
18 жовтня, в Європейський день боротьби з торгівлею людьми, відбувся тренінг соціального працівника спеціалізованої служби первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства таабо насильства за ознакою статі Ірини Іванової з учнями першого курсу (вихователі Шиповський З.Я., Турчиняк М.М) Товстенського відділення Заліщицького ВПУ та учнями 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. смт.Товсте (класний керівник Золота І.Б., соціальний педагог Макар Ю.М.) з метою інформування про сучасні прояви торгівлі людьми, підвищення рівня проінформованості та усвідомлення учнями гостроти проблеми торгівлі людьми, обговорення причин, форм та ознак цього явища, показати небезпечні наслідки та шляхи потрапляння в ситуацію торгівлі людьми, ознайомити з національними і міжнародними документами щодо попередження торгівлі людьми.
04 Серпня, 2023 р., 08:42
Торгівля людьми – жахливий злочин, що призводить до кримінальної експлуатації невинних осіб, змушуючи їх переживати знущання та неволю. Важливо усвідомлювати і знати про різні форми цієї злочинності, щоб мати змогу протидіяти їй. Тому сьогодні детальніше розглянемо кожну з форм.
27 Липня, 2023 р., 22:38
Торгівля людьми - сучасна форма рабства, яка становить загрозу життю та безпеці громадян. Постраждалі від цього злочину опиняються в особливо вразливому становищі, зазнаючи експлуатації у різних формах та проявах. Існує безліч ризикових факторів, сьогодні розповідаємо про найпоширеніші з них.
27 Липня, 2023 р., 12:03
Національною соціальною сервісною службою України розроблено пам’ятку для осіб, постраждалих від торгівлі людьми, а також для посадових осіб, відповідальних за встановлення статусу такої особи.
26 Липня, 2023 р., 10:05
Всесвітній день протидії торгівлі людьми, що відзначається 30 липня, має особливе значення для всієї світової спільноти. Започаткований Генеральною Асамблеєю Організації Об'єднаних Націй у 2013 році, цей день акцентує увагу на проблемі порушення прав людини, яка залишається актуальною для кожної країни світу.
25 Липня, 2023 р., 16:05
У сучасному світі зростає кількість злочинів, пов’язаних з торгівлею людьми. Ця проблема вимагає комплексного підходу до її розв’язання, що передбачає єдину політику, спрямовану на протидію цьому злочину на центральному та місцевому рівні у співпраці з державними, місцевими і міжнародними організаціями. Тому Урядом була затверджена Державна цільова соціальна програма протидії торгівлі людьми до 2025 року.
25 Липня, 2023 р., 15:18
Щороку 30 липня, починаючи з 2014 року, світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році з метою підвищення інформованості громадськості про цю глобальну проблему і привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.