Євроінтеграція

23 Січня, 2024 р., 18:44
Програма Academy4UA пропонує дізнатися більше про законодавство та політику ЄС під час тримісячного онлайн-курсу.
11 Грудня, 2023 р., 09:23
8 грудня 2023 року Верховна Рада України підтримала одразу три євроінтеграційних ініціативи.
20 Листопада, 2023 р., 10:10
Академія праці, соціальних відносин і туризму за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» проводить опитування представників органів місцевого самоврядування, щоб дізнатися їхню позицію щодо основних прогалин (проблем) у законодавстві, котре регулює діяльність органів місцевого самоврядування, а також проблем імплементації норм Європейської хартії місцевого самоврядування у законодавство України про місцеве самоврядування.
22 Вересня, 2023 р., 10:39
Верховна Рада України ухвалила у другому читанні законопроєкт №9610 про внесення змін до Закону України «Про національні меншини (спільноти) України» щодо деяких питань реалізації прав і свобод осіб, які належать до національних меншин (спільнот) України.
19 Вересня, 2023 р., 15:37
Європейський Союз буде на боці України стільки, скільки буде потрібно. Про це заявила Президентка Європейської Комісії Урсула фон дер Ляєн під час свого звернення «Про стан Європейського Союзу» у Європарламенті.
14 Вересня, 2023 р., 16:46
23 червня 2022 року Європейська рада ухвалила рішення про надання Україні статусу кандидата на членство в Європейському Союзі.
22 Серпня, 2023 р., 15:49
Європейська інтеграція – це зближення України з Європейським Союзом як на рівні законів, так і на рівні правил та звичаїв, що існують у суспільстві. Її метою є вступ України до ЄС.