Інформація для ВПО

29 Лютого, 2024 р., 10:23
В лютому місяці робоча група комісії з питань призначення та виплати компенсації  витрат за тимчасове розміщення  внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг у Товстенській селищній раді здійснила суцільну перевірку за місцем проживання громадян даної категорії. Мета перевірки – з’ясувати чи дійсно ВПО проживають за вказаними адресами.
07 Лютого, 2024 р., 11:48
Інфографіка
07 Лютого, 2024 р., 11:26
Урядом 26 січня 2024 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Деякі питання соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих категорій осіб” (далі – Постанова № 94 ) задля підтримки внутрішньо переміщених осіб, зокрема сімей, в яких є особи, які потребують продовження виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам. Постановою передбачено:
14 Грудня, 2023 р., 09:43
Комісією з питань призначення та виплати компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг у Товстенській селищній раді  продовжуються обстеження місця та умов  проживання внутрішньо переміщених осіб, які поселилися в нашій громаді.  В грудні місяці комісія завітала до переселенців, які проживають  в селах Дорогичівка та Слобідка. Обстежено п’ять сімей.  Під час спілкування з переселенцями члени комісії надали консультації та роз’яснення щодо оформлення допомог та компенсацій. Обговорено проблемні питання.
26 Жовтня, 2023 р., 18:01
25 жовтня 2023 року до нашої громади завітали представники Тернопільської обласної організації Товариства Червоного Хреста України для збору інформації для реєстрації на отримання грошової допомоги.
17 Жовтня, 2023 р., 14:01
Департамент соціального захисту населення обласної військової адміністрації повідомляє, що Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 11 липня 2023 року    № 709 ,,Деякі питання підтримки внутрішньо переміщених осіб”.
16 Жовтня, 2023 р., 11:08
Хмельницький обласний Благодійний фонд «Подільська Перлина» з благодійною місією завітали до нашої громади.  Вони привезли  новенькі ліжка, матраци, ковдри, подушки та постільну білизну для  внутрішньо переміщених осіб. І це дуже суттєва допомога для людей, які через бойові дії вимушено залишили власні домівки.
29 Вересня, 2023 р., 23:48
Служба зайнятості Тернопільщини разом із соціальними партнерами надавали і надають максимальну допомогу ВПО. Цьогоріч через місцеві підрозділи ОЦЗ шукали роботу 908 внутрішньо переміщених осіб, з них 780 отримали статус безробітного. Кожного четвертого переселенця вдалося працевлаштувати; 28 - проходили профнавчання; 33 - брали участь у суспільно корисних роботах в «Армії відновлення». 22 особи з числа ВПО отримали ваучери на оплату професійного навчання. 116 роботодавцям уже відшкодовано 1,8 млн грн компенсацій на оплату праці 165-ти працевлаштованих переселенців.
29 Вересня, 2023 р., 16:49
БФ «Посмішка ЮА» оголошує конкурс на отримання фінансової допомоги для малого та середнього бізнесу - до 20 тисяч євро для релокованих та місцевих підприємств, а також грантів на розвиток власної справи - до 50 тисяч гривень для внутрішньо переміщених осіб та мешканців Тернопільської і Хмельницької областей.
25 Липня, 2023 р., 14:37
Постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2023 р. № 709 „Деякі питання підтримки внутрішньо переміщених осіб” запроваджено новий підхід до надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам. Зокрема: