Реєстрація на грошову допомогу

Дата: 26.10.2023 18:01

25 жовтня 2023 року до нашої громади завітали представники Тернопільської обласної організації Товариства Червоного Хреста України для збору інформації для реєстрації на отримання грошової допомоги.

Реєстрація проводилась у відділі соціального захисту населення Товстенської селищної ради таких категорій населення:

Особи з інвалідністю І , ІІ та III груп, набутою внаслідок війни (починаючи з 2014 року) (ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНІ ОСОБИ ТА МІСЦЕВЕ НАСЕЛЕННЯ);

Особи з інвалідністю І та ІІ груп (ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНІ ОСОБИ);

Сім'ї, які виховують дитину з інвалідністю (ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНІ ОСОБИ);

Одинокі особи похилого віку 65+ (ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНІ ОСОБИ);

Одинокі матері/батьки (ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНІ ОСОБИ).

Це тільки перший крок для отримання грошової допомоги. Всю отриману інформацію працівники Товариства Червоного Хреста детально перевірять і після того кожному особисто прийде на мобільний телефон смс з індивідуальним кодом та подальшими інструкціями для повного завершення реєстрації.

Паралельно проводився прийом населення мобільною медико - психологічною бригадою Тернопільської обласної організації Товариства Червоного Хреста України.

Спеціалісти бригади надали комплекс медичних та психологічних послуг: огляд, консультації та безкоштовну видачу медичних препаратів, відповідно до призначень. Всі послуги мобільної бригади безкоштовні та без попереднього запису.

Основне завдання бригади – надання медико-психологічної допомоги мешканцям громади.