23 Травня, 2024 р., 14:36
Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта
20 Травня, 2024 р., 09:45
Для ветеранів та цивільних запустили новий інформаційно-аналітичний проєкт “Спектри”, який сприятиме поверненню військових до цивільного життя.
14 Травня, 2024 р., 10:28
03 Травня, 2024 р., 09:34
З сумом повідомляємо, про те, що наша громада знову втратила Героя, жителя села Ворвулинці, стрільця-санітара 3-го єгерського відділення 3-го єгерського взводу 1-ої єгерської роти 1-го єгерського батальйону,  солдата ПОПІЛЯ Володимира Теодоровича, 10.03.1986 року народження, який загинув під час виконання бойового завдання в Донецькій області. Про дату та час зустрічі загиблого Героя буде повідомлено додатково. 🙏Сили рідним, близьким, друзям та усім хто знав нашого захисника пережити цю втрату... 🙏🇺🇦 Нехай добра та світла пам'ять назавжди залишиться про Героя.
24 Квітня, 2024 р., 11:10