14 Листопада, 2022 р., 15:47
Добро дня! Просимо підписати петицію про присвоєння звання Героя України  Анатолію Степановичу Мокрицькому (посмертно), жителю с.Шипівці,  який загинув у  вересні  захищаючи цілісність та суверенітет рідної Землі!  Підпишіть кожний! Це той мінімум, який ми можемо зробити в знак подяки!

10 Листопада, 2022 р., 15:48
Розпорядження про початок опалювального сезону 2022/2023 року
08 Листопада, 2022 р., 11:23
02 Листопада, 2022 р., 10:20
01 Листопада, 2022 р., 09:48
Побутова техніка для дітей-сиріт

20 Жовтня, 2022 р., 11:56
Вих._лист_військової_адміністрації_625.pdf

14 Жовтня, 2022 р., 21:12
??Бронювання військовозобов'язаних аграріїв відбуватиметься виключно через електронний кабінет.  ??Електронний сервіс (електронний кабінет запитів на бронювання військовозобов’язаних) починає працювати в штатному режимі, - про це повідомив державний секретар Міністерства аграрної політики та продовольства України Віктор Канцурак.  Система створена для оптимізації та пришвидшення бронювання працівників агросектору.  Починаючи з 1??4?? жовтня! бронювання військовозобов’язаних працівників підприємств, установ і організацій агропромислового комплексу можливе ВИКЛЮЧНО через кабінет запитів на бронювання ? https://cutt.ly/QBRntf5 ??Процедура подачі документів для бронювання військовозобов’язаних тепер повністю автоматизована і проходитиме набагато швидше та простіше. ?Будьте уважні! Надалі листи, надіслані на електронну адресу [email protected] розглядатися не будуть!!!

17 Серпня, 2022 р., 08:57
Відряджена фізособа протягом доби перебувала як на територіі? Украі?ни так і за і?і? межами.docx