02 Липня, 2024 р., 12:47
Положеннями окремих нормативно-правих актів для прийняття рішення про призначення в окремих випадках деяких видів допомог, надання пільг з оплати комунальних послуг, а також для включення до Реєстру осіб, які мають право на пільги, передбачено складання акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства / фактичного місця проживання особи (далі – Акт обстеження).
01 Липня, 2024 р., 10:20
Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята. Дякуємо за вашу відповідальну та сумлінну роботу на благо жителів громади.
29 Червня, 2024 р., 00:18
Є край такий, що на легенду схожий, На казку, що в століття порина, На цій землі благословення Боже, Це Товсте, рідна сторона
13 Червня, 2024 р., 13:03
04 Червня, 2024 р., 11:06