31 Травня, 2023 р., 11:25
Шановні краяни! До Міжнародного Дня захисту дітей буде проведено свято дитинства "Щаслива дитина - квітуча Україна!"
25 Травня, 2023 р., 12:14
Благодійна організація "Благодійний фонд "Завжди з тобою" просить надати фінансову допомогу для лікування Бурик Анастасії. Просимо всіх небайдужих долучитися до збору коштів (реквізити додаються)
23 Травня, 2023 р., 12:04
На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 16 грудня 2020 року №763/01.02-01 «Про проєкт програми з локалізації та ліквідації карантинних організмів на території Тернопільської облаті на 2021-2023 роки» та доручення голови Тернопільської обласної державної адміністрації від 29 травня 2019 року № 67 «Про ліквідацію вогнищ розповсюдження борщівника Сосновського на території області», повідомляємо землевласників та землекористувачів про розповсюдження шкідливих організмів на території громади.
27 Квітня, 2023 р., 15:22
Ваучер на навчання видається службою зайнятості деяким категоріям громадян, які не зареєстровані в центрах зайнятості як безробітні і мають професійно-технічну, фахову передвищу чи вищу освіту.
19 Квітня, 2023 р., 16:23
На 17 квітня 2023 року більшість вакансій, якими оперує Заліщицький відділ Чортківської філії Тернопільського обласного центру зайнятості, - у переробній промисловості, охороні здоров'я та наданні соціальної допомоги, у сільському господарстві, торгівлі і транспорті. З них – 3 % із заробітною платою вищою від середньої по області.
18 Квітня, 2023 р., 08:42
За І квартал 2023 року у Тернопільському обласному центрі зайнятості було видано, внесено зміни, продовжено термін дії 19 дозволів на застосування праці іноземних громадян. Найбільше дозволів на працевлаштування в Україні отримали громадяни Туреччини, Польщі та Вірменії.
14 Квітня, 2023 р., 09:17
Заліщицький відділ Чортківської філії