15 Квітня, 2024 р., 14:12
До відома
15 Квітня, 2024 р., 10:05
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2023 р. № 364 «Про затвердження Типового положення про координаційну раду з питань утвердження української національної та громадської ідентичності при Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевому органі виконавчої влади, органі місцевого самоврядування» Товстенська селищна рада оголошує про формування складу координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності (далі – координаційна рада).
10 Квітня, 2024 р., 16:45
Вже стало доброю традицією щороку навесні проводити заходи по впорядкуванню та благоустрою територій, щоб покращити стан довкілля та зробити населенні пункти нашої громади чистішими і привабливішими.  10 квітня 2024 року працівники Товстенської селищної ради, структурних підрозділів та комунальних установ селищної ради долучилися до Дня благоустрою, який було оголошено на території Товстенської селищної ради в рамках щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля». Працювали дружньо, з настроєм. У підсумку - прибрана територія стала чистою та затишною і «усміхалася» білою яскравою посмішкою побілених дерев. Попрацювати у такий спосіб – це відмінна нагода об’єднатися та відчути, що ми – єдина громада! Пам’ятаймо, що чистота нашого довкілля залежить від кожного з нас, адже чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!
08 Квітня, 2024 р., 12:42
09 квітня 2024 року о 12.00 год. відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Товстенської селищної ради відповідно до розпорядження селищного голови від 08 квітня 2024 року № 59-од.
08 Квітня, 2024 р., 08:58
Про заборону відвідування лісів населенням і в’їзду до них механічних транспортних засобів та інших механізмів у період високої пожежної небезпеки протягом 2024 року
26 Березня, 2024 р., 17:57
26 березня 2024 року Національна гвардія України відзначає десяту річницю свого створення. Честь, мужність, закон – це гасло Нацгвардії, написане кров’ю патріотів, які в буремні часи початку 2014 року стали в проломі за Україну. Прямо з Майдану добровольці йшли до лав новоствореної Національної гвардії. Саме тоді жорстокий московський ворог дізнався, що в Україні є Гвардія, яка не відступає! І сьогодні наша рідна Національна Гвардія не лише мужньо тримає оборону, а й гонить ворога зі святої української землі. Вічна слава нацгвардійцям, що віддали життя за нашу свободу і незалежність! Шана Героям, які зараз боронять нашу землю.