ДОПОМОГА ДЛЯ ВПО!

Дата: 16.10.2023 11:08

Хмельницький обласний Благодійний фонд «Подільська Перлина» з благодійною місією завітали до нашої громади.  Вони привезли  новенькі ліжка, матраци, ковдри, подушки та постільну білизну для  внутрішньо переміщених осіб. І це дуже суттєва допомога для людей, які через бойові дії вимушено залишили власні домівки.

Видача першої партії  наборів відбувалася у суботу, 14 жовтня.

Така своєчасна і дуже потрібна допомога ініційована Канадсько-Українською фундацією та Конгресом українців Канади.

Щиро вдячні і благодійному фонду «Подільська Перлина» за допомогу та підтримку в такий непростий час.