Новини Центру зайнятості

02 Січня, 2024 р., 11:38
З нагоди 33-ої річниці  створення Державної служби зайнятості  начальник Заліщицького відділу Чортківської філії Тернопільського обласного центру зайнятості Михайло Гнатишин вручив Подяки Тернопільського обласного центру зайнятості соціальним партнерам та роботодавцям за активну та плідну співпрацю, конструктивні партнерські відносини, взаєморозуміння на ринку праці, впровадження соціально важливих проектів та активних програм зайнятості, працевлаштування громадян, організації та проведенні суспільно корисних робіт, наданні якісних освітніх послуг клієнтам служби зайнятості, ведення соціально відповідальгого бізнесу.
02 Січня, 2024 р., 11:37
Шукаєш роботу в поштовій службі? Є вакансії
02 Січня, 2024 р., 11:37
Шукаєш роботу на будівництві? Є вакансії
02 Січня, 2024 р., 11:35
Упродовж 33-річної діяльності служби зайнятості на Тернопільщині 646 тисяч громадян знайшли роботу
02 Січня, 2024 р., 11:32
ВПО - базовий курс самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях
01 Грудня, 2023 р., 14:16
Особам з інвалідністю у місцевих підрозділах Тернопільського обласного центру зайнятості сприяють у підборі підходящої роботи відповідно до їх професійних навичок і знань, рекомендацій медико-соціальної експертної комісії та індивідуальної програми реабілітації, побажань людини; організовують професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації; залучають до посильної тимчасової зайнятості, навчають техніці пошуку роботи та самопрезентації, сприяють у започаткуванні власної справи.
28 Листопада, 2023 р., 09:30
У місцевих підрозділах Тернопільського обласного центру зайнятості зараз зареєстровано 76 таких вакансій. Найбільше можуть заробити продавці продовольчих товарів – 15,6 тис. грн та продавці-консультанти - 15 тис. грн.
21 Листопада, 2023 р., 11:26
У місцевих підрозділах Тернопільського обласного центру зайнятості зараз зареєстровано майже 90 таких вакансій. Найбільше можуть заробити кухарі - 20 тис. грн; бармени - 15 тис. грн, бариста - 10 тис.