Новини Центру зайнятості

18 Квітня, 2023 р., 10:24
За І квартал 2023 року у Тернопільському обласному центрі зайнятості було видано, внесено зміни, продовжено термін дії 19 дозволів на застосування праці іноземних громадян. Найбільше дозволів на працевлаштування в Україні отримали громадяни Туреччини, Польщі та Вірменії.
21 Березня, 2023 р., 12:08
Переробна промисловість – одна з провідних галузей у Тернопільській області. Зокрема, виробництво харчових продуктів і напоїв, металевих виробів, транспортних засобів та іншої продукції формують сталий попит на працівників у цій сфері. На сьогодні 20% вакансій, які подали роботодавці у службу зайнятості області, - у переробній промисловості.
20 Березня, 2023 р., 12:05
20 березня 2023 року в рамках укладеної угоди - Меморандуму про співпрацю між Заліщицьким відділом Чортківської філії Тернопільського обласного центру зайнятості та Чортківським районним сектором № 1
17 Лютого, 2023 р., 12:03
Роботодавці Тернопільщини мають майже півсотні актуальних вакансій у сфері транспорту. Найбільше у вантажному автомобільному та залізничному транспорті, а також у пасажирському наземному транспорті міського та приміського сполучення. Їм потрібні водії легкових і вантажних автомобілів, тролейбусів, навантажувачів та ін. із правами категорій «В», «С», «E», «Т», «Д».
16 Лютого, 2023 р., 12:01
Станом на 15 лютого 2023 року у Тернопільській області є 104 вакансії для кваліфікованих робітників з інструментом. Найбільше вільних робочих місць для швачок (16), слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів (15), електромонтерів з ремонту та обслуговування електроустаткування (10), слюсарів з механоскладальних робіт (8), пекарів (7). Є потреба у слюсарях інших кваліфікацій, електрозварниках, взуттьовиках, кондитерах, монтажниках. Також пропонують роботу полірувальнику, комплектувальнику авіатехніки, Монтеру колії, бляхару, акумуляторнику, маляру, кравцю, контролеру, робітнику з обслуговування й ремонту будинків.
02 Лютого, 2023 р., 11:39
Топ 10 січневих вакансій та зарплат на Тернопільщині
13 Січня, 2023 р., 11:38
Упродовж 2022 року 219 роботодавців звернулися до Тернопільської обласної служби зайнятості за компенсацією на працевлаштування 380 переселенців. Уже профінансовано 4,6 млн грн. Найбільше такою можливістю скористалися роботодавці, які працюють у сферах торгівлі, переробної промисловості, харчування, сільського господарства.