Новини Центру зайнятості

30 Травня, 2023 р., 11:44
Шановні громадяни! За сприяння державної служби зайнятості Ви маєте можливість одноразово отримати ваучер на суму 26840 грн. для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці у випадку, якщо Ви відповідаєте наступним вимогам:
25 Травня, 2023 р., 11:51
Ваучер на навчання видається службою зайнятості деяким категоріям громадян, які не зареєстровані в центрах зайнятості як безробітні і мають професійно-технічну, фахову передвищу чи вищу освіту.
24 Травня, 2023 р., 15:38
За працевлаштування зареєстрованих безробітних держава пропонує роботодавцям три види компенсацій єдиного соціального внеску.
19 Травня, 2023 р., 15:45
На 17 травня 2023 року актуальними є 1135 вакансій. Найбільшою є потреба у кваліфікованих робітниках з інструментом, професіоналах, робітниках з обслуговування устаткування та машин, працівниках сфери торгівлі та послуг.
17 Травня, 2023 р., 08:31
12 травня - Всесвітній день медичних сестер. Вони завжди потрібні як у системі державної медицини, так і в приватних клініках, особливо у теперішній час.
17 Травня, 2023 р., 08:17
Про послуги служби зайнятості роботодавцям, шляхи співпраці, можливості добору і навчання персоналу, отримання мікрогранту від держави, компенсаційні виплати за працевлаштування різних категорій громадян йшла мова під час ділової зустрічі директора Тернопільського обласного центру зайнятості Василя Олещука і в.о. директора Чортківської філії ТОЦЗ, начальника Заліщицького відділу цієї філії Михайла Гнатишина із ФОП Сніжко Андрієм Миколайовичем, швейне підприємство якого було релоковане з Києва.
08 Травня, 2023 р., 18:17
На ринку праці на фахівців у сфері торгівлі є постійний попит. З початку 2023 року роботодавці Тернопільщини мали потребу в 426 працівниках сфери оптової та роздрібної торгівлі (15% від усіх вакансій по області. З них майже половина вже укомплектовані службою зайнятості.
19 Квітня, 2023 р., 19:29
На 17 квітня 2023 року більшість вакансій, якими оперує Заліщицький відділ Чортківської філії Тернопільського обласного центру зайнятості, - у переробній промисловості, охороні здоров'я та наданні соціальної допомоги, у сільському господарстві, торгівлі і транспорті. З них – 3 % із заробітною платою вищою від середньої по області.
18 Квітня, 2023 р., 10:24
За І квартал 2023 року у Тернопільському обласному центрі зайнятості було видано, внесено зміни, продовжено термін дії 19 дозволів на застосування праці іноземних громадян. Найбільше дозволів на працевлаштування в Україні отримали громадяни Туреччини, Польщі та Вірменії.