ОГОЛОШЕННЯ щодо проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в Товстенській селищній раді

Дата: 16.04.2021 14:32

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування, постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців” із змінами та розпорядження Товстенського селищного голови від 12.04.2021 року року № 229, Товстенська селищна рада  (смт Товсте вул.Українська,84, тел.3-52-48) оголошує конкурс на заміщення  вакантних  посад:

-головного спеціаліста з питань кадрової роботи;

-головного спеціаліста відділу соціального захисту населення;

-головного спеціаліста військового-обліковця;

-головного спеціаліста – реєстратора місця проживання.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою селищної ради.

Основні вимоги до кандидатів:

• Вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою.
  • без вимог до стажу роботи
  • навички роботи на комп’ютері.

Особи,   які  бажають  взяти  участь  у  конкурсі,  подають  на  ім’я голови конкурсної комісії товстенької селищної ради такі документи:

• заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування та її проходження;
  • заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4х6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції» ( заповнену в  електронному вигляді на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції);
  • копії 1 та 2 сторінок паспорта громадянина України.
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  • копію посвідчення про наявність пільг (при наявності)

Документи подавати в Товстенську селищну раду протягом 30 днів  з часу опублікування оголошення.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень надається за телефоном 3-52-48.