ОГОЛОШЕННЯ!!! щодо проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста служби у справах дітей Товстенської селищної ради

Дата: 27.09.2021 11:34

щодо проведення конкурсу на заміщення вакантної посади

головного спеціаліста служби у справах дітей Товстенської селищної ради

Відповідно до Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування, постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців” із змінами та розпорядження Товстенського селищного голови від 24 вересня 2021 року № 538, Товстенська селищна рада (смт Товсте вул.Українська,84, тел.3-52-48) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

-головного спеціаліста служби у справах дітей

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою селищної ради.

Основні вимоги до кандидатів:

• Вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою.

• без вимог до стажу роботи

• навички роботи на комп’ютері.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на імя голови конкурсної комісії товстенької селищної ради такі документи:

• заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування та її проходження;

• заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

• дві фотокартки розміром 4х6 см;

• копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

• декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції» (заповнену в електронному вигляді на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції);

• копії 1 та 2 сторінок паспорта громадянина України.

• копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

• копію посвідчення про наявність пільг (при наявності)

Документи подавати в Товстенську селищну раду протягом 30 днів з часу опублікування оголошення.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень надається за телефоном 3-52-48.