Проведення акції " Запроси дитину на свята у родину"

Дата: 13.12.2021 09:17

Запроси дитину на свята, канікули у родину

Служба у справах дітей Товстенської селищної ради  спільно із благодійним Фондом "Майбутнє сиріт" запрошує долучитись до програми "Запроси дитину на свята, канікули у родину".
              Кожен вихованець інтернатного закладу, тепер має змогу провести свої канікули чи свята по-іншому: в сімейному колі небайдужих людей.
 Для дитини така участь в програмі є важливою, адже в її житті Зявляються люди, які можуть стати Другом, Підтримкою чи новою Сім'єю.

Запросити можна дітей шкільного віку - від 6 років до 17 років (від 1 по 11 клас), які мають статус дитини-сироти чи дитини, яка позбавлена батьківського піклування! Сім’ям, бажаючим взяти участь в акції та допомогти дитині відчути домашній затишок і атмосферу свята, необхідно попередньо зареєструватися в службі у справах дітей, заповнивши анкету та подавши документи.

Які необхідні документи:

• заява (із зазначенням фактичного місця проживання і контактних номерів телефону);

• копія паспортів;

• довідки про те, що кандидати не перебувають на обліку у лікаря-психіатра і нарколога;

• довідки про наявність чи відсутність судимості;

• акт обстеження умов проживання із зазначенням наявності умов проживання для дитини шкільного віку.

Довідка:

Детальну інформацію про проведення акції можна отримати в Службі у справах дітей Товстенської селищної ради за адресою: смтовсте, вул. Робітнича, 1

Пам'ятайте, що діти чекають зимових свят, адже зможуть їх провести по-новому, в сімейній атмосфері!

Анкета Запроси дитину у родину 2021-2022р.docx