Оголошення про конкурс на визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Товстенської селищної ради.

Дата: 24.03.2022 14:54

Згідно з рішенням виконавчого комітету  Товстенської селищної ради від 27.01.2022 року №08 «Про організацію та проведення конкурсу з визначення послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Товстенської селищної ради»  оголошується проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Товстенської селищної ради.

1.Конкурс проводиться відповідно до вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про відходи», постанов Кабінету Міністрів України № 1070 від 10.12.2008р. «Про затвердження Правил надання послуг з поводження з побутовими відходами» та № 1173 від 16.11.2011р. «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів».

2. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Виконавчий комітет Товстенської селищної ради, вул. Українська,84, смт Товсте, Чортківський район.

3. Підстава для проведення конкурсу: Стаття 35-1 Закону України «Про відходи», рішення виконавчого комітету Товстенської селищної ради від 27.01.2022 року №08            «Про організацію та проведення конкурсу з визначення послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Товстенської селищної ради».

4. Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення твердих побутових відходів:

Місце: 48630, вул. Українська, 84, смт Товсте, Чортківський район

Конкурсні пропозиції приймаються на протязі 30-ти днів з дня оприлюднення оголошення.

Контактна особа: Бесащук Микола Михайлович – заступник селищного голови Товстенської селищної ради; тел. 0674952945.

5. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

Для участі у конкурсі учасник повинен надати документи, що підтверджують його відповідність кваліфікаційним критеріям:

1) наявність  обладнання та матеріально-технічної бази;

2) наявність працівників відповідної кваліфікації;

3) наявність документально підтвердженого досвіду надання послуг;

4) наявність фінансової спроможності.

6. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення твердих побутових відходів: Підприємства, установи та організації, які знаходяться на території Товстенської селищної ради, населення та само зайнятті особи, які проживають на території Товстенської селищної ради.

7. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:

Спосіб подання конкурсних пропозицій – особисто в конверті з позначкою: «На конкурс».

8. Способи і місце отримання конкурсної документації:

1)способи отримання конкурсної документації: особисто або поштою.

2)місце отримання конкурсної документації: виконавчий комітет Товстенської селищної ради  вул. Українська, 84, смт Товсте, Чортківський район.

Товстенської селищної ради