Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо зміни назви (перейменування) провулка Колгоспний у селі Рожанівка на території Товстенської селищної ради

Дата: 20.04.2022 12:12
Кількість переглядів: 153

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо зміни назви (перейменування) провулка Колгоспний у селі Рожанівка на території Товстенської селищної ради

 

1. Товстенська селищна рада інформує про початок проведення громадського обговорення щодо перейменування провулка Колгоспний в с. Рожанівка на території Товстенської селищної ради та запрошує усіх бажаючих долучитись до обговорення даного питання.

 

2.  Організатор громадського обговорення: Товстенська селищна рада.

3. Об’єкт права власності, якому пропонується змінити назву (перейменувати): провулок Колгоспний у с. Рожанівка Чортківського району Тернопільської області.

4. Громадське обговорення проводиться Товстенською селищною  радою відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 р. № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичними особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», на виконання Розпорядження голови Товстенської селищної ради від 19 квітня 2022 року № 75-од Про організацію проведення громадських обговорень щодо перейменування вулиць та провулків в населених пунктах Товстенської селищної ради Чортківського району Тернопільської області.

     У разі надходження інших пропозицій (зауважень) щодо зміни назви провулка Колгоспний на назву, яка буде відображати імена (псевдоніми) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій останні будуть враховані під час проведення громадського обговорення.

5. Строк, місце, час проведення заходів з громадського обговорення: 22 червня 2022 року о 10-00 год. громадських слухань за адресою: с. Рожанівка.

6. Поштова адреса та адреса електронної пошти, строк і форма для подання пропозицій (зауважень): пропозиції (зауваження) подаються на поштову адресу: смт Товсте, вул. Українська, 84 та на адресу електронної пошти: [email protected] до 20 червня 2022 року включно.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає; юридичні особи подають пропозиції у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження; анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

7. Місцезнаходження та адреса електронної пошти організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення: смт Товсте, вул. Українська, 84 Товстенська селищна рада (тел.0355435248), [email protected] .

8. Прізвище та ім’я особи, що проводить заходи громадського обговорення: голова комісіїначальник відділу – державний реєстратор відділу державної реєстрації Товстенської селищної ради – Дутка Петро Тарасович.

9. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення – через два тижні після закінчення громадського обговорення на офіційному веб-сайті Товстенської селищної ради.

Зазначене інформаційне повідомлення щодо проведення громадського обговорення під час розгляду питання зміни назви (перейменування) провулка Колгоспний у селі Рожанівка Чортківського району Тернопільської області  підлягає оприлюдненню на офіційному веб–сайті Товстенської селищної ради.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь