Сьогодні стажер, завтра – кваліфікований працівник. 10 безробітних  підвищували кваліфікацію на курсах цільового призначення

Дата: 29.04.2022 09:20

Заліщицька районна філія Тернопільського ОЦЗ

ПРЕСРЕЛІЗ

Для задоволення потреб роботодавців у висококваліфікованих кадрах, швидкої адаптації безробітних до умов конкретного виробництва державна служба зайнятості організовує на замовлення роботодавців стажування зареєстрованих безробітних безпосередньо на майбутніх робочих місцях. Це різновид підвищення кваліфікації з метою удосконалення практичних знань, умінь, навичок, професійного рівня і ділових якостей у межах наявної професійної освіти.

За 3 місяці 2022 року за направленнями Заліщицької районної філії Тернопільської обласної служби зайнятості професійне навчання проходили 31 особа з числа безробітних . Навчання здійснювалось на конкретних робочих місцях у 6 роботодавців та 2 закладах освіти. Завершили навчання 31 краянин.

10 безробітних підвищували кваліфікацію на курсах цільового призначення в Івано-Франківському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ за напрямом «Школа фермерства. Сучасні технології вирощування овочевих культур».

Найбільше підвищували кваліфікацію шляхом стажування  на конкретних робочих місцях за професіями механік з ремонту транспорту, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, продавець

Найбільш успішною була співпраця з підприємствами сільського господарства, сфери послуг та торгівлі. Про це повідомив директор Заліщицької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості Михайло Гнатишин.

Це вигідно роботодавцям, оскільки дає можливість:

• зекономити кошти - оплата навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття чи на безоплатній основі;
  • забезпечити підприємство, установу чи фірму необхідними фахівцями, відтак - покращити якість продукції або послуг;
  • зекономити час та зусилля, щоб знайти необхідного робітника, адже сам готує для себе майбутнього працівника;
  • самостійно визначити тривалість навчання, взяти участь у складанні індивідуальних навчальних планів і програм з урахуванням особливостей виробництва.

Безробітному під час навчання державна служба зайнятості:

• надає матеріальну допомогу відповідно до законодавства України;
  • компенсує фактичні витрати на проїзд до місця навчання і назад;
  • забезпечує іногороднім безоплатне проживання у гуртожитку.

Шановні роботодавці! Запрошуємо до співпраці! Деталі – за тел. у Заліщицькій районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості 2-10-70 або за адресою м. Заліщики вул. С.Бандери 43а

Віталій Данюк,

заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Заліщицької райфілії Тернопільського ОЦЗ