Шановні роботодавці! Ви працевлаштували внутрішньо переміщених осіб? Отримайте 6,5 тис. грн компенсації!

Дата: 29.04.2022 09:23

Із 13 квітня у службі зайнятості Тернопільщини розпочався прийом документів на виплату 6500 грн на місяць для покриття частини заробітної плати за кожного нового працівника із числа вимушених переселенців. Для цього Урядом виділено 200 млн грн. (Розпорядження КМУ № 282-р від 12.04.2022)

Загальна тривалість надання такої компенсації - два місяці з дня працевлаштування. Програма діє на період воєнного стану та впродовж 30 календарних днів після його закінчення.

На зазначену компенсацію мають право роботодавці, крім тих, які є бюджетними установами, фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Шановні роботодавці! Чекаємо Вас у місцевих підрозділах служби зайнятості Тернопільщини для подачі відповідних документів!

Детальніше про те, як отримати компенсацію, можна отримати за тел. (0352) 23-49-82, 0673132283 та тут: https://www.dcz.gov.ua/storinka/kompensaciya-robotodavcyam-za-vpo

Відділ надання соціальних послуг Заліщицької районної філії

Тернопільського обласного центру зайнятості (тел. 2-15-97)