Топ-10 травневих вакансій і зарплат Тернопільщини

Дата: 05.05.2022 15:22

Топ-10 травневих вакансій і зарплат Тернопільщини

Станом на 05 травня 2022 року через службу зайнятості роботодавці Заліщанщини  шукали працівників на 170 вакансій. Середній розмір заробітної плати - 7950 грн. Про це повідомив директор Заліщицької районної філії Тернопільського ОЦЗ Михайло Гнатишин.

Так, зарплату у 10 тис. грн пропонують швачкам; 6,6 тис. грн – водієві, токареві та електрику. Також, потребують лікарів, ерготерапевта, прибиральників територій.

За видами економічної діяльності роботодавці найбільше потребували працівників у сферах сільського господарства та переробній промисловості, Найбільший попит мають: підсобники, водії,  швачки, трактористи, слюсарі, лікарі різних спеціалізацій та ін.

Якщо Ви шукаєте роботу, можна заповнити анкету: https://docs.google.com/forms/d/12c4BSF0DPhGMTLFdRN_-yZDAmhkycGj4o069vvUx8yk/edit

Відділ надання соціальних послуг Заліщицької районної філії

Тернопільського обласного центру зайнятості (тел. 2-15-97)