Добровільне формування цивільного захисту Товстенської селищної територіальної громади

Дата: 24.05.2022 15:39

Товстенська селищна рада Чортківського району та Чортківське районне управління Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій України у Тернопільській області звертається до громадян, що проживають на території Товстенської селищної територіальної громади долучатися до Добровільного формування цивільного захисту Товстенської селищної територіальної громади - тимчасового добровільного об’єднання  громадян, що утворюється під час загрози виникнення або виникненні надзвичайних ситуацій, для виконання допоміжних робіт із запобігання виникненню або ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, а саме:

1. поверхневий розбір завалів, розчистка маршрутів руху;
  2. збір інформації про знаходження людей у зоні надзвичайної ситуації (опитування очевидців);
  3. евакуація постраждалого населення;
  4. виконання заходів щодо забезпечення постраждалого населення (розгортання тимчасових пунктів проживання, доставка води, продуктів харчування, медикаментів, догляд за хворими та людьми похилого віку);
  5. надання допомоги професіональним рятувальникам в організації життєдіяльності на період проведення рятувальних робіт;
  6. виконання заходів з охорони громадського порядку (огородження небезпечних зон і ділянок об’єктів ведення аварійних та інших невідкладних робіт, оточення зони надзвичайної ситуації та недопущення сторонніх осіб, тощо).

Щоб  долучитися  до добровільного  формування цивільного  захисту Товстенської селищної територіальної громади необхідно звернутися в Товстенську селищну раду чи до старости відповідного старостинського округу з заявою про зарахуванням добровольцем-рятувальником з питань цивільного захисту, а також заповнити анкету на сайті    https://dmpo.dsns.gov.ua/  в розділі «Я прагну стати добровольцем».