Майже 325 млн грн єдиного податку спрямували до місцевих бюджетів платники Тернопільщини

Дата: 15.05.2023 14:42

Фото без описуСуб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, протягом січня-квітня  поточного року сплатили до місцевих бюджетів області 324,7 млн грн єдиного податку.

Значна частка сплаченого податку – внесок приватних підприємців. За січень-березень вони сплатили понад 225,4 млн грн єдиного податку.

Юридичні особи – платники єдиного податку четвертої групи перерахували для територіальних громад краю майже 99,3 млн грн цього платежу.

Нагадаємо, що єдиний податок – один із важливих джерел наповнення місцевих скарбниць, до яких він зараховується у повному обсязі.

Головне управління ДПС у Тернопільській області щиро дякує суб’єктам господарювання – платникам єдиного податку, які продовжують здійснювати діяльність, створювати нові робочі місця, сплачувати податкові платежі та підтримувати місцеві громади.