Турбота про громаду на порядку денному народного депутата Володимира Гевка

Дата: 07.06.2023 17:45

Фото без описуBисловлюємо сьогодні слова щирої вдячності Володимиру Гевку за змістовну допомогу та зацікавленість у розвитку нашої громади! Ми цінуємо зусилля і безмежно вдячні за людяність, доброту, щедрість, безкорисливість. Пишаємося тим, що маємо такого депутата.

Володимира Гевка можна назвати справжнім народним депутатом, який уміє слухати, оцінювати і головне ‒ не тільки обіцяти, а ще й виконувати свої обіцянки. За його сприяння встановлено дитячі майданчики на території ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Товсте та ЗДО «Горобинка» смт Товсте. Адже діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов’язок сім’ї, школи, влади і громадськості.

Бажаємо Володимиру Гевку усіляких гараздів, здоров'я, динамічно розвиватися, не втрачаючи завойованих позицій, побільше тепла на життєвому шляху і нехай доброта і щирість повернуться сторицею.