Тернопільщина: податківці під час фактичної перевірки зафіксували продаж підакцизної продукції без ліцензії

Дата: 22.06.2023 15:40

Фото без описуГоловне управління ДПС у Тернопільській області інформує, що відділом фактичних перевірок управління податкового аудиту під час фактичної перевірки встановлено місця нелегальної торгівлі тютюновими виробами та алкогольними напоями.

Так, працівниками відділу проведено фактичну перевірку, під час якої встановлено реалізацію алкогольних напоїв без наявності ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі. Також мало місце зберігання тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого взірця.

Під час перевірки про вищевказані порушення повідомлено працівників ГУ НП в Тернопільській області. З обігу вилучено підакцизних товарів на загальну суму 16,62 тис. грн:

- 325 пачок тютюнових виробів  на загальну суму 13,00 тис. грн;

- 64 пляшки алкогольних напоїв на загальну суму 3,62 тис. гривень.