Дата: 22.03.2023 09:57

Фото без описуУ Тернополі з 20 по 21 березня проходить тренінг «Підвищення потенціалу надавачів соціальних послуг постраждалим від домашнього насильства та насильству за ознакою статі попередження і протидії домашньому та гендерно зумовленому насильству» для представників Регіональний центр з надання БВПД у Тернопільській області та територіальних громад області.

Захід реалізовано Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine у партнерстві з ГУ Національної соціальної сервісної служби у Тернопільській області.

Актуалізація проблем осіб, які постраждали від домашнього/ гендерного насильства, ознайомлення з міжнародною практикою та стандартами захисту прав осіб, які постраждали від домашнього насильства, поглиблення знань щодо міжнародних механізмів захисту прав людини, що стосуються випадків насильства, вміння використовувати їх в своїй діяльності, отримання інформації щодо існуючих національних механізмів, практик, заходів захисту постраждалих від домашнього насильства для подальшої підтримки постраждалих осіб в отриманні ними необхідного захисту та допомоги та ще багато-багато цікавого дізнались під час тренінгу представники Територіальних громад області.