Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Дата: 28.11.2022 17:23

Фото без описуЩорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акціїпривернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сімї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

У цей шістнадцятиденний період входять важливі для демократичної спільноти дати:

25 листопадаМіжнародний день проти насильства щодо жінок,

1 грудняМіжнародний день боротьби зі СНІДом,

2 грудняМіжнародний день боротьби з рабством,

3 грудняМіжнародний день інвалідів,

5 грудняМіжнародний день волонтера,

6 груднявшанування памяті студенток, розстріляних у Монреалі,

9 грудняМіжнародний день боротьби з корупцією.

10 грудняМіжнародний день прав людини.

Таким чином, протягом цієї акції майже кожного дня нагадується, що будь-які форми насильства (у громадській чи приватній сферах) є порушенням прав людини.

Працівники КУ «Центр надання соціальних послуг» Товстенської селищної ради підтримали інформаційну кампанію “16 днів проти насильствата долучилися до підтримки акцій: «Міжнародний День білої стрічки» та «Наші долоні проти насильства».