Щодо сплати земельного податку

Дата: 03.10.2023 15:16

Фото без описуШановні власники земельних ділянок та землекористувачі Товстенської громади!
Просимо сплатити податок за надані Вам у власність земельні ділянки.

Земельний податок можна оплатити: 1) онлайн через особистий кабінет платника податків; 2) •через касу банку; 3) •у відділенні "Укрпошти"; 4) онлайн через особистий банківський кабінет.

Онлайн може платити лише та особа, у чиїй власності перебуває земельна ділянка. Інакше платіж буде зараховано некоректно.

В застосунку «Приват24» знаходите розділ «Платежі»➡️«Податки та збори»➡️«Земельний податок»➡️заповнюєте ПіБ платника та ІНП, обираєте регіон(Тернопільська обл.) та громаду (Товстенська ОТГ)➡️вводите суму та оплачуєте.

Для оплати онлайн в іншому банку перейдіть у розділ "Платежі". Далі в рядку пошуку введіть код ЄДРПОУ (37977599) та оберіть послугу "Бюджетні платежі (Тернопільська обл.)". Після цього введіть номер розрахункового рахунку (IBAN) Казначейства України: UA328999980334199813000019737
У вікні для оплати оберіть період, за який бажаєте заплатити податок, і оберіть код платежу: 101 "Сплата суми податків і зборів / єдиного внеску". Також укажіть призначення платежу: "Земельний податок з фізичних осіб".
Якщо ж ви не знаєте суму, яку маєте оплатити, зверніться за телефоном +38(098)000-26-48.
Якщо ж із певних причин земельний податок вам не нараховано, вам потрібно звернутись в земельний відділ Товстенської селищної ради.