23 березня 2024 року минає сумна річниця з дати загибелі ГАРБУЗА Олексія Степановича

Дата: 23.03.2024 08:45

Війна… одна спільна історія, один біль для мільйонів українців.
Війна всюди, вона живе у думках кожного з нас.
Болюча, важка звістка, яку неможливо усвідомити і до сьогодні ні розумом, ні серцем, ні душею...
23 березня 2024 року минає сумна річниця з дати загибелі нашого земляка, Героя, захисника України, сержанта, бойового медика 1-го стрілецького взводу 1-ої стрілецької роти в/ч А7170 - ГАРБУЗА Олексія Степановича, який загинув при виконанні військового обов’язку в районі населеного пункту Гряниківка Куп’янського району Харківської області, проявивши стійкість, мужність та відвагу.
Мав багато друзів та знайомих, був доброю людиною, завжди усім допомагав. Але всі плани та мрії зламала рашистська навала…
Позаду рік невимовного болю від важкої втрати. Смерть не зможе зруйнувати те, що залишив після себе Олексій – це добрі справи та світлу пам’ять про себе. Фізично він пішов від нас, але духом залишився з нами.
Коли помирає людина – це велика трагедія, велике горе для всієї родини, а коли вона гине за нашу незалежність – трагедія для всієї країни. Олексій ГАРБУЗ поклав свою душу і тіло за те, щоб ми жили в незалежній державі. Не просто кажуть у народі: «Поки нас пам’ятають – ми живі». Олексій назавжди буде в нашій пам’яті, в наших серцях і душах.
СЛАВА УКРАЇНІ!
ГЕРОЯМ СЛАВА!