4 червня – день вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України

Дата: 04.06.2024 11:06

Важкий, омитий слізьми, день...був запроваджений для ушанування пам'яті діток, що загинули внаслідок російсько-української війни з 2014 року, рішенням Верховної Ради України від 1 червня 2021 року.
Війна торкнулася життя кожного маленького українця - забрала дитинство, позбавила захищеності, безпеки, домівок, батьків…

Прикро що українські діти стали ціллю для російських загарбників. Вони вразливі, беззахисні, та безпорадні. Та чи не діти у час війни страждають найбільше. Невинні жертви, які лише почали досліджувати світ… Їхнє життя залежить від кожного з нас. Саме заради них ми здатні на найвідчайдушніші кроки.

Вічна пам'ять кожній загиблій дитині, щирі співчуття батькам та рідним. Біль від такої втрати неможливо усвідомити... Українці ніколи цього не пробачать!

Ми переможемо заради мирного майбутнього наших дітей!