Безпечна громада

Дата: 07.06.2024 16:04

Фото без опису

Сьогодні, 07 червня, відбулася робоча зустріч  представників поліції з головами Заліщицької та Товстенської територіальних громад, щодо реалізацію проєкту «Безпечна громада». Учасники зустрічі розповіли про уже наявні на території громад системи відеоспостереження, їх переваги та недоліки, та акцентували увагу на необхідності подальшого удосконалення і розвитку.
Представники Головного управління Національної поліції в Тернопільській області  розповіли про світовий досвід використання систем відеоспостереження для створення безпечного та комфортного простору і для мешканців, і для туристів чи інших гостей регіону, а також презентували роботу камер для визначення номерних знаків  та спільно з головами громад визначили локації.