Шановні жителі громади, щиро вітаю вас з Днем Української Державності!

Дата: 15.07.2024 11:58

Це день, коли ми віддаємо шану нашим волелюбним предкам, які боролися за свободу і незалежність України, всім, хто зараз боронить нашу землю від російської навали і тим, хто своєю працею підтримує міцний тил. Це день, коли ми об’єднуємося й висловлюємо свою вірність Україні та вкотре доводимо не лише ворогу, але й цілому світу, що Українська Державність – була, є та буде!

Тож нехай кожен день життя буде сповнений радістю, миром та надіями на краще, ваші добрі справи примножать славу нашої рідної України, а незламний дух ніколи не згасає!

Честь і слава Героям!

Слава Україні!

Селищний голова Іван ПРОДАНИК

На зображенні може бути: текст