Електронний документообіг

18 Червня, 2024 р., 15:49
Сьогодні, 18 червня 2024 року, відбулося чергове навчання із старостами старостинських округів щодо роботи в системі електронного документообігу АСКОД. Навчання проводила начальник відділу діловодства, контролю та організаційної роботи селищної ради Олеся Хом'як.
05 Червня, 2024 р., 14:37
Сьогодні, 05 червня 2024 року, проведено нараду-семінар із старостами старостинських округів, на яку виносились питання:
08 Лютого, 2024 р., 14:45
На виконання завдань Тернопільської обласної військової адміністрації в роботі Товстенської селищної ради впроваджується система електронного документообігу АСКОД. З цією метою начальником відділу діловодства, контролю та організаційної роботи Олесею Хом'як з ініціативи селищного голови Івана Проданика 07-08 лютого 2024 року проведено навчання: перший етап - з керівництвом селищної ради та керівниками структурних підрозділів, другий - із спеціалістами, в тому числі відповідальними за ведення діловодства в кожному з підрозділів.