Про впровадження СЕД АСКОД

Дата: 08.02.2024 14:45

На виконання завдань Тернопільської обласної військової адміністрації в роботі Товстенської селищної ради впроваджується система електронного документообігу АСКОД. З цією метою начальником відділу діловодства, контролю та організаційної роботи Олесею Хом'як з ініціативи селищного голови Івана Проданика 07-08 лютого 2024 року проведено навчання: перший етап - з керівництвом селищної ради та керівниками структурних підрозділів, другий - із спеціалістами, в тому числі відповідальними за ведення діловодства в кожному з підрозділів.

В ході навчань обговорено основні моменти: порядок реєстрації в системі вхідних та створюваних документів, взяття на контроль та зняття з контролю, правила накладення резолюцій, виконання документів та закриття резолюцій, підготовки проєктів документів.