A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Товстенська громада
Тернопільська область, Чортківський район

Новини

Дата: від до Скинути

День кар’єри

      16  червня  2021 року в Заліщицьку районну філію Тернопільського обласного центру зайнятості на профінформаційний масовий захід «День кар’єри»  завітали студенти    Заліщицького  фахового коледжу імені Є.Храпливого Національного університету біоресурсів і природокористування України .

08:56 17.06.2021

Як відбувається проходження е-лікарняного на підприємстві?

Поступово Україна переходить на автоматичне формування е-лікарняних замість видачі паперових листків непрацездатності. Перехідна модель триватиме з червня по серпень цього року, однак уже зараз багато роботодавців почнуть працювати з електронною версією звичних лікарняних. Е-лікарняні, як і паперові, є підставою для надання працівникам допомоги по тимчасовій втраті працездатності, а також по вагітності та пологах.

08:55 17.06.2021

Права донорів в Україні

Стати донором крові  - почесна місія, яка може врятувати не одне людське життя. 14 червня – Всесвітній день донора крові, яке відзначається у всьому світі та координується Всесвітньою організацією охорони здоров’я, Міжнародною федерацією товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, Міжнародним товариством з переливання крові та Міжнародною федерацією організацій донорів крові. Державою передбачені права та пільги для донорів крові та її компонентів.

16:27 14.06.2021

Право на спадщину співмешканця у цивільному шлюбі.

Цивільний шлюб – доволі поширений вид відносин  між чоловіком та жінкою, який офіційно не зареєстрований воргані ДРАЦС. Чи виникають у такому шлюбі цивільні права та обов’язки, наприклад - право на спадщину одногозі співмешканців, у разі смерті іншого? Детальніше про це  роз’яснюють фахівці Чортківського місцевого центру з надання БВПД.

16:25 14.06.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора