ПРАВИЛА НАДАННЯ СУБСИДІЙ

Кабінет міністрів України ухвалив постанову "Деякі питання призначення житлових субсидій" (№ 505 від 19 травня 2021 р.). Для більшості домогосподарств субсидії будуть перепризначені автоматично.

08:25 07.06.2021

Повідомлення про проведення перевірки достовірності відомостей щодо  застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»

Законом України «Про очищення влади» передбачено проведення перевірки достовірності відомостей щодо  застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», поданих особами, які обіймають відповідні посади чи претендують на зайняття таких посад.  Порядок проведення такої перевірки та перелік органів, що її проводять,  затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня № 563 «Деякі питання реалізації Закону України «Про очищення влади».

14:39 04.06.2021

У ЦЕНТРІ ВСЕСВІТУ ДИТИНА

Були розваги і пісні звучали, У гості казка до дітей прийшла. А діти розважались, малювали… Було багато світла і тепла Діти – маленькі частинки великого щастя, ім’я якому – Життя! Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою. Діти так потребують любові, турботи і батьківської ласки! Так хочеться, щоб кожне дитяче серце не було обділене цим маленьким щастям. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо. У День захисту дітей Товстенською селищною радою та за підтримки ПАП «Золота нива» М.Долотко, ТОВ «Маяк» В.Ландяк, ФОП В.Ковальчук, ФОП В.Бадло, ППНВАП «Ель Гаучо» В.Луй було організовано велике дитяче свято «У ЦЕНТРІ ВСЕСВІТУ ДИТИНА». Свято проводилося на території загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів смт Товсте. З вітальним словом до присутніх звернулася перший заступник селищного голови Уляна Гуменюк, яка побажала діткам міцного здоров’я, добра, радості, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та сяючих посмішок! Грамотами та подарунками були відзначені школярі – активні учасники учнівського самоврядування, переможці різних конкурсів та державних проєктів. Товстенський Будинок дитячої та юнацької творчості та художня студія «Палітра» провели для учасників цікаві майстер-класи. Завітали на свято і казкові герої, які проводили дивовижні шоу. Маленькі учасники брали участь у різноманітних конкурсах та іграх, одержували призи. І радості було для всіх багато, І океан розваг дітей гойдав. Учора було дивовижне свято І важливіших не буває справ.

16:47 02.06.2021

CТАВОК

створити ставок на власній земельній ділянці Чи має право власник земельної ділянки за цільовим призначенням для ведення особистого селянського господарства створити на ній штучну водойму – ставок? Це питання цікавить багатьох громадян, відповідь на нього надають фахівці Чортківського місцевого центру.

14:43 31.05.2021

СУБСИДІЯ 2021

Субсидія 2021: Уряд уточнив правила надання субсидій

14:40 31.05.2021

Не забудьте пом’янути…

Не забудьте пом’янути…         У  квітучу  травневу  пору   щорічно згадуємо  пам’ятний  день - 22 травня .Саме тоді 1861 року  відбулось  перепоховання  Тараса Шевченка на Чернечій горі поблизу Канева.      Сьогодні біля пам’ятника  Кобзареві у нашому селищі  відбулись пам’ятні  урочини.  Розпочалося громадське віче піснею «Шлях до Тараса» у виконанні Романа Турко. Під мелодію пісні до підніжжя лягли весняні квіти  від вдячних юних і дорослих жителів селища. Священники, парохи духовних храмів Товстого о.Ігор Леськів, о.Олексій Паляничко відслужили пам’ятну панахиду і творили спільну молитву.        Ведуча зібрання Галина Заяць запросила до слова бібліотекара Галину Смутило, яка розповіла про пам’ятну історичну дату. Заслужена працівниця культури України Ольга Тракало розповіла про пошанування Тараса Шевченка- Кобзаря України і національного генія у нашому рідному містечку з давніх часів і до тепер.         Пам’ять Шевченка вшанували в той день письменники, науковці, автори книг.           Під мелодію пісні «Реве та стогне Дніпр широкий» Володимир Барна-голова Спілки слов’янських письменників України, уродженець Товстого та науковці Леонід Кравчук-голова Тернопільського крайового відділення Спілки слов’янських письменників України, доктор історичних наук і Тарас Кадобний-секретар Спілки письменників Лемківщини, доцент, кандидат філософських наук, автори поетичних збірок з Товстого Світлана Леськів-заступник директора з виховної роботи Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт Товсте, Ольга Кухта-помічник сімейного лікаря Товстенської АЗПСМ і Ганна Шутурма-авторка книг на духовну тему, Ганна Рибцуник-вчитель української мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с.Садки, Петро Дараманчук-триразовий дипломант Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова», автор відомих в Україні та за її межами творів, удостоїлись права висадити саджанець верби, вирощеної заліщанином Василем Іванишиним біля пам’ятника Тараса  Шевченка.      З подячним словом  звернулась Уляна Гуменюк-перший заступник селищного голови. Завершилось пам’ятне дійство спільним виконанням Гімну України.      У селищній бібліотеці відбулась творча зустріч письменників, які ділились своїми творчими задумами та доробками і залишили книжкові дарунки для читачів книгозбірні.

14:46 25.05.2021