Дата: від до Скинути

Тернопільський обласний центр зайнятості Заліщицька районна філія Військова служба за контрактом

16 квітня  2021 року  в приміщенні Заліщицької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості  відбувся профінформаційний семінар  на тему: «Семінар з орієнтації на службу в Збройних силах України за контрактом».  На семінарі були присутні клієнти служби зайнятості,  які перебувають на обліку, та старший солдат 44-ої окремої  артилерійської  бригади імені гетьмана Данила Апостола ,  Градовий Андрій Дмитрович.

08:50 29.04.2021

Двомісячник благоустрою

Шановні жителі, керівники підприємств, установ, організацій Товстенської громади! Відповідно до рішення виконавчого комітету Товстенської селищної ради від  25 лютого 2021 року № 52 на території населених пунктів Товстенської селищної ради  з 1 березня 2021 року розпочато Двомісячник благоустрою.

15:11 12.03.2021