25 Грудня, 2023 р., 15:58
Сьогодні, 25 грудня 2023 року, минає перша річниця з дня загибелі уродженця села Лисівці, старшого солдата, стрільця стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти стрілецького батальону в/ч А3283 – СОБЧИШИНА Володимира Ярославовича.  Захисник України, вірний військовій присязі, виявивши стійкість і мужність, загинув у бою за нашу Батьківщину поблизу населеного Бахмутське Донецької області. Похований в м. Кривий Ріг. Володимир був справжнім патріотом, мав велике українське серце, йому боліла доля України і тому він не міг дозволити окупанту топтати нашу землю. Життя людини є безцінним, душа – безсмертна, а пам’ять про Героя – ВІЧНА.
25 Грудня, 2023 р., 09:24
Шановні жителі громади! Нинішнє святкування одного із найсвітліших та найулюбленіших українцями свят – історичне. Вперше за багато століть Україна святкує Різдво разом з усім християнським світом.  Тож прийміть найщиріші вітання з Різдвом Христовим! Нехай із першою різдвяною зіркою у ваш дім зійде Боже благословення, яке стане запорукою миру, достатку, надії та впевненості, здійсняться найзаповітніші мрії.
22 Грудня, 2023 р., 15:15
Сьогодні, 22 грудня 2023 року, під головуванням селищного голови Івана Проданика відбулося пленарне засідання чергової сесії Товстенської селищної ради. Сесія розпочалася з Гімну України та вшанування пам’яті загиблих за Україну Героїв та усіх, хто постраждав від зброї ворога.
22 Грудня, 2023 р., 09:03
Шановні працівники енергетичної сфери!  Вітаю вас із професійним святом − Днем енергетика!  Ваша професія пов’язана з постійним ризиком, часто несе особливу небезпеку, вимагає пильності, великих знань й високих професійних навичок. Всі ми є свідками, як водночас, під час, безпрецедентних ракетних атак, енергетична система України продемонструвала справжню стійкість, а енергетики працювали цілодобово, щоб відновити електропостачання.
20 Грудня, 2023 р., 09:07
20 грудня, на одному із рубежів боротьби Запорізького напрямку, загинув уроженець смт Товсте, який певний час проживав в с. Ворвулинці - ОБОДЯК Ігор Романович, 23.02.1984 року народження. На жаль, ця війна забирає найкращих, професіоналів своєї справи, які готові захищати незалежність нашої держави ціною власного життя.
15 Грудня, 2023 р., 12:00
Шановні працівники суду! Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята. Ви присвятили своє життя важливій справі — служінню правосуддю. Законами України та Конституцією на вас покладено велику відповідальність утвердження верховенства права, забезпечення прав і свобод людини.
14 Грудня, 2023 р., 12:27
Шановна громадо! Сьогодні, 14 грудня 2023 року, ми вшановуємо героїчний подвиг учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Це була катастрофа планетарного масштабу.  Страшному лиху мужньо та самовіддано протидіяли люди – майже мільйон людей рятували світ від ядерної катастрофи.
14 Грудня, 2023 р., 09:43
Комісією з питань призначення та виплати компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг у Товстенській селищній раді  продовжуються обстеження місця та умов  проживання внутрішньо переміщених осіб, які поселилися в нашій громаді.  В грудні місяці комісія завітала до переселенців, які проживають  в селах Дорогичівка та Слобідка. Обстежено п’ять сімей.  Під час спілкування з переселенцями члени комісії надали консультації та роз’яснення щодо оформлення допомог та компенсацій. Обговорено проблемні питання.