18 Червня, 2021 р., 16:24
Діти - наша гордість, наша надія та наше майбутнє. А тому в яких умовах вони ростуть, проводять дозвілля залежить від нас –  дорослих. І ми повинні докласти максимум зусиль, щоб наші діти були щасливими.

17 Червня, 2021 р., 09:15
Більше 210 жителів Заліщицького краю цьогоріч

17 Червня, 2021 р., 09:15
На Тернопільщині роботу шукають 182 демобілізовані учасники АТО

17 Червня, 2021 р., 08:56
      16  червня  2021 року в Заліщицьку районну філію Тернопільського обласного центру зайнятості на профінформаційний масовий захід «День кар’єри»  завітали студенти    Заліщицького  фахового коледжу імені Є.Храпливого Національного університету біоресурсів і природокористування України .

17 Червня, 2021 р., 08:55
Поступово Україна переходить на автоматичне формування е-лікарняних замість видачі паперових листків непрацездатності. Перехідна модель триватиме з червня по серпень цього року, однак уже зараз багато роботодавців почнуть працювати з електронною версією звичних лікарняних. Е-лікарняні, як і паперові, є підставою для надання працівникам допомоги по тимчасовій втраті працездатності, а також по вагітності та пологах.

17 Червня, 2021 р., 08:53
Як відбувається створення та оплата е-лікарняних?

17 Червня, 2021 р., 08:52
Допомоги на поховання застрахованих осіб призначено для 5 526 сімей

17 Червня, 2021 р., 08:51
Уряд виділив 400 млн гривень для виплати лікарняних і декретних допомог

17 Червня, 2021 р., 08:51
Допомоги від Фонду соціального страхування України

14 Червня, 2021 р., 16:27
Стати донором крові  - почесна місія, яка може врятувати не одне людське життя. 14 червня – Всесвітній день донора крові, яке відзначається у всьому світі та координується Всесвітньою організацією охорони здоров’я, Міжнародною федерацією товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, Міжнародним товариством з переливання крові та Міжнародною федерацією організацій донорів крові. Державою передбачені права та пільги для донорів крові та її компонентів.