Роботодавці Заліщанщини шукають працівників. Топ-10 вакансій і зарплат

Дата: 26.02.2021 15:00

Заліщицька районна філія Тернопільського ОЦЗ

ПРЕСРЕЛІЗ

Роботодавці Заліщанщини шукають працівників.

Топ-10 вакансій і зарплат

За січень 2021 року через службу зайнятості Заліщанщини 22 роботодавці шукали працівників на 41 вакансію. Середній розмір заробітної плати 6735,00 грн. Про це повідомив директор Заліщицької районної філії Тернопільського ОЦЗ Михайло Гнатишин.

Так, зарплату у 20 тис. грн. пропонують інженеру – будівельнику,

14 тис. грн  - машиністу автогрейдера, понад 7 тис. грн – бухгалтеру, юристу, секретарю, укладальнику деталей та виробів, підсобному робітнику.

За видами економічної діяльності роботодавці найбільше потребували працівників у державному управлінні, культурі, освіті, медицині, соціальній сфері та в переробній промисловості.

Найбільший попит на сьогодні мають: водії автотранспортних засобів, спеціалісти державної служби (місцевого самоврядування), бухгалтери. Також, є потреба у лікарях (анестезіолог, кардіолог тощо) та медсестрах.

Середній розмір заробітної плати у вакансіях на 1 лютого 2021 року становив 8100 грн.

Відділ надання соціальних послу  Заліщицької районної філії

Тернопільського обласного центру зайнятості

(телефон 2-15-97)