Двомісячник благоустрою

Дата: 12.03.2021 15:11

Шановні жителі, керівники підприємств, установ, організацій Товстенської громади!
Відповідно до рішення виконавчого комітету Товстенської селищної ради від  25 лютого 2021 року № 52 на території населених пунктів Товстенської селищної ради  з 1 березня 2021 року розпочато Двомісячник благоустрою.

На даному етапі основні зусилля спрямовані на упорядкування та санітарну очистку вулиць та зелених зон території населених пунктів громади, придорожніх смуг доріг загального користування місцевого значення, проведення заходів щодо комісійного обстеження та подальшого видалення аварійних та сухостійних зелених насаджень, упорядкування об’єктів благоустрою, утримання яких здійснюється комунальним підприємством «Товстенське комунальне підприємство».
ІНФОРМУЄМО, що Відповідно до статей 17, 18 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» громадяни, підприємства, установи та організації зобов’язані утримувати в належному стані об’єкти благоустрою, що перебувають у їх власності або користуванні, а також утримувати в належному стані прилеглу до своїх об’єктів територію.
Типовими правилами благоустрою території населеного пункту (пункт 1 розділу VIІ), затвердженими Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 27.11.2017 № 310 визначено Межі утримання прилеглих територій підприємств, установ, організацій.
Межі утримання прилеглих територій щодо належного їх утримання та санітарної очистки для житлових кооператив, житлово-будівельний кооператив, об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, власників або користувачів земельних ділянок, суб’єктів господарювання, що експлуатують об’єкти території, прилеглі до торговельних центрів, об’єктів побутового обслуговування, громадського харчування, авторемонтних майстерень, магазинів, ринків, тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності, - складають не менше 20 м від межі відведеної земельної ділянки, земельної ділянки, що надана у власність або користування та до проїжджої частини вулиці.
ЗВЕРТАЄМОСЬ до керівників підприємств, організацій та установ, власників індивідуальних житлових будинків садибного типу, суб’єктів господарювання активно долучитись до проведення Двомісячника благоустрою та привести до належного стану свої об’єкти благоустрою власну та прилеглу територію.