Тернопільський обласний центр зайнятості Заліщицька районна філія Військова служба за контрактом

Дата: 29.04.2021 08:50

16 квітня  2021 року  в приміщенні Заліщицької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості  відбувся профінформаційний семінар  на тему: «Семінар з орієнтації на службу в Збройних силах України за контрактом».  На семінарі були присутні клієнти служби зайнятості,  які перебувають на обліку, та старший солдат 44-ої окремої  артилерійської  бригади імені гетьмана Данила Апостола ,  Градовий Андрій Дмитрович.

Учасникам семінару була надана інформація про порядок відбору громадян України на військову службу до ЗСУ за контактом та умови проходження служби:

• вимоги до претендентів на військову службу;
  • процедура відбору громадян;
  • умови проходження служби за контрактом;
  • матеріальне забезпечення;
  • соціально-правовий захист військовослужбовців перспективи кар’єрного росту;
  • переваги військової служби за контрактом на посадах офіцерського, сержантського, солдатського складу та можливість  проходження служби у військовому резерві.

Після закінчення семінару всі учасники отримали інформаційні буклети, щодо орієнтації на службу в Збройних силах України.

Директор                                                                                 М.ГНАТИШИН