Заліщицька районна філія Тернопільського ОЦЗ

ПРЕСРЕЛІЗ

На Заліщанщині зарплату 20 тис. грн пропонують

інженеру – будівельнику. Є робота й для осіб з інвалідністю

З початку 2021 року через службу зайнятості Тернопільщини 59 роботодавців шукали працівників на 192 вакансії. Серед них половина - із заробітною платою від мінімальної до середньої по області, 17,3% вище середньої по області. Про це повідомив директор Заліщицької районної філії Михайло Гнатишин.

Так, зарплату у 20 тис. грн пропонують інженеру - будівельнику, 14 тис. грн. – машиністу автогрейдера, 10 тис. грн трактористу - машиністу, спеціалісту державної служби (місцевого самоврядування),  начальнику відділу, головному бухгалтеру, 8 тис. грн – водієві, 8,5 тис. грн – помічнику керівника підприємства.

За видами економічної діяльності роботодавці найбільше потребували працівників в новостворених хромадах, в переробній промисловості, у сфері торгівлі та сільському господарстві

Найбільший попит на сьогодні мають: трактористи, водії, підсобники, спеціалісти держслужби (місцевого самоврядування), бухгалтери,  укладальники-пакувальники, овочівники.

На 28 квітня 2021 року на Заліщанщині 13 актуальних вакансій, з них 2 - для осіб з інвалідністю (менеджер (управитель) із збуту, механік). Середній розмір заробітної плати у них становив 8040,00 грн.

Відділ надання соціальних послуг Заліщицької районної філії

Тернопільського обласного центру зайнятості (тел. 2-15-97)