Державна служба зайнятості

(Центральний апарат)

Тернопільський обласний центр зайнятості

Заліщицька районна філія

вул.Степана Бандери,43а  м.Заліщики,  48600; тел /факс. 2-22-82, тел..: 2-24-58, 2-10-70

e-mail: zalish_tr@dcz.gov.ua                         Код ЄДРПОУ  21130681

Відділу організаційної та

інформаційної роботи ОЦЗ

Військова  служба за контрактом – умови та переваги

04  червня  2021 року  в приміщенні Заліщицької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості  відбувся профінформаційний семінар  на тему: «Семінар з орієнтації на службу в Збройних силах України за контрактом».  На семінарі були присутні клієнти служби зайнятості,  які перебувають на обліку, та старший солдат 44-ої окремої  артилерійської  бригади імені гетьмана Данила Апостола ,  Градовий Андрій Дмитрович.

Учасникам семінару була надана інформація про порядок відбору громадян України на військову службу до ЗСУ за контактом та умови проходження служби:

• вимоги до претендентів на військову службу;
  • процедура відбору громадян;
  • умови проходження служби за контрактом;
  • матеріальне забезпечення;
  • соціально-правовий захист військовослужбовців перспективи кар’єрного росту;
  • переваги військової служби за контрактом на посадах офіцерського, сержантського, солдатського складу та можливість  проходження служби у військовому резерві.

Після закінчення семінару всі учасники отримали інформаційні буклети, щодо орієнтації на службу в Збройних силах України.

Директор                                                                                 М.ГНАТИШИН

Виконала Андрусик Л.В.

22210

0-02-05-1a7473d27484742842fd5f09b8ee292ea3a9bd06abd057f6a31ee8696e4af339_9d8bf99f7a14e0d1.jpg