1 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана

Дата: 01.10.2021 08:25

1 жовтня – Міжнародний день людей

похилого віку та День ветерана

З глибокою вдячністю і повагою звертаюся до всіх представників старшого покоління і від щирого серця вітаю вас з Міжнародним днем ??людей похилого віку та Днем ветерана!

Повага до старших одна з головних цінностей людської моралі. Турбота про людей похилого віку справа кожного з нас, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними своєї держави. Український народ завжди вирізнявся шанобливим ставленням до батьків, турботою про найстарших представників громади. Саме з бабусиних казок та розповідей діда народжується наша перша любов до рідної землі, мови, культури. Тому ваша народна мудрість і невичерпний житейський досвід – є неоціненним скарбом нашого життя.

Усім, звичайно, хочеться, щоб осінні дні були погожими та теплими, так і осінь свого життя кожна людина прагне провести в теплі родинного затишку, оточена піклуванням та любов’ю.  Тож,  щиро  вітаю вас із святом вашої осені. І нехай вона буде сонячною і теплою, тихою і спокійною. Нехай буйні вітри обходять ваші садиби, а радість і добро оселяться в ваших домівках. Бажаю міцного здоров’я, довгих років життя, наповнених яскравими і щасливими подіями, огорнутих турботою і теплом близьких!

Вартий пошани сивий волос

І старий тихенький голос

До тих зморшок придивіться

Станьте ближче й поклоніться