Товстенська селищна рада оголошує прийом заяв кандидатів на посаду старости у Шипівецький старостинський округ

Дата: 21.01.2022 18:30

ПРИЙОМ ЗАЯВ КАНДИДАТІВ НА ПОСАДУ СТАРОСТИ

ДО 03 ЛЮТОГО 2022 РОКУ

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння державною мовою.

Кандидати, які бажають взяти участь у громадському обговоренні кандидатури старости, особисто подають такі документи:

• заява про участь у громадському обговоренні, як кандидата на посаду старости;
  • копії паспорта громадянина України;
  • автобіографія;
  • документ про освіту;
  • заява про обробку персональних даних.

Прийом заяв  буде проводитися протягом 10-ти робочих днів з 21.01.2022 р. по 03.02.2022р. за адресою: смт Товсте, вул. Українська, 84, приміщення Товстенської селищної ради.

Опитування громадян буде проводитися впродовж 20-ти календарних днів з 04.02.2022 р. по 24.02.2022 р., шляхом відвідування кандидатами на посаду старости місць проживання громадян старостинського округу, що є повнолітніми і мають право голосу на виборах згідно пред’явленого паспорта особи.