Привітання селищного голови з нагоди Дня матері

Дата: 14.05.2023 10:58

Фото без описуМати, мама, матуся, неня… Це слово сповнене ніжності, добра, любові… Скільки б нам не було років, а так важливо відчувати тепло її рук, чути розумну пораду, бачити лагідну посмішку. Ми завжди потребуємо материнської любові, скільки б нам не було років. Щасливими є діти, які якнайдовше відчувають дбайливу мамину опіку.

Шановні та найдорожчі наші матусі, прийміть найсердечніші вітання з прекрасним святом - Днем матері!

Низький вам уклін та щира подяка за довгі та безсонні ночі, за переживання та турботу, за напутні слова і благословення, за мудрі поради та безмежну любов.

Бажаємо кожній мамі дочекатися своїх синів з війни, прогорнути та поцілувати їх… Низький уклін та особлива шана тим матерям, які втратили своїх синів у жорстокій російсько-українській війні. Ми ніколи не забудемо подвигу ваших дітей – новітніх Героїв України!

Щастя і здоров’я вам, дорогі наші матусі! Поваги і підтримки від рідних, а від Всевишнього – благословення!

Бережіть себе, своїх рідних та близьких, бережіть свої родини! Миру і злагоди у ваші оселі. Нехай Господь оберігає вас!

З великою шаною та безмежною вдячністю селищний голова Іван ПРОДАНИК