З Днем захисту дітей

Дата: 01.06.2023 13:09

Фото без описуДорогі діти! Шановні батьки! У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей. Дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій.

Другий рік поспіль ми відзначаємо це світле свято у стані війни. Вона не шкодує нікого, і найбільше страждають наші діти. У них відбирають найголовніше – здатність насолоджуватися життям, радіти кожному дню, щиро посміхатися. Зараз усі маленькі українці тривожно прислухаються до навколишніх звуків, боячись почути сирену, звуки вибухів, постріли. Багато хто змушений був покинути домівки та виїхати в чужі міста, рятуючись від обстрілів та окупації. Декому довелося пережити найстрашніші хвилини свого життя, пробираючись до безпечних місць під кулями та бомбами.

Але кожна українська дитина має знати, що дорослі щодня борються за їхнє мирне та щасливе дитинство.

Вірю, що незабаром у нашій громаді та всій Україні замість повітряних тривог буде звучати щасливий дитячий сміх, народжуватимуться надії і здійснюватимуться дитячі мрії!
Любі діти! У цей день бажаю кожному з вас головного − мирного неба, добра всім родинам, усім нашим діткам – здоров’я, радості й люблячих батьків поруч!

Зичу кожній дитині щасливого майбуття під мирним небом України!

З повагою селищний голова
Іван ПРОДАНИК